Series
Ratings
40
Lucky LouieRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 5.0- The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
SmallvilleRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0