Titles you rated
HERORated ★ 4.5
HERO2014Rated ★ 3.5
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 5.0
Ichikei's CrowRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0- Jikou KeisatsuRated ★ 5.0
- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0