Titles you rated
UnnaturalRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Queen of VillainsRated ★ 4.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0- Naneun WonhandaRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0