Series
Ratings
31
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5