Titles you rated
I WishRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
The FamilyRated ★ 3.0
Cruel IntentionsRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
Donnie BrascoRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0