Movies
Ratings
227
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Project SilenceRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0