Series
Ratings
21
MarsRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0