Titles you rated
Bad BoysRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0