Movies
Ratings
30
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0