Series
Ratings
20- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
StandbyRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0