Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0