Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
BeatRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0