Titles you rated
My SunshineRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
HERORated ★ 1.5
Band of BrothersRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5- Yeonu's SummerRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 2.5
JinRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0