Titles you rated
SecretRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
One on OneRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5