Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0