Titles you rated
SpyRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0