Series
Ratings
119
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 4.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5