Series
Ratings
107
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.0
ResurrectionRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0