Titles you rated
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0- River of No ReturnRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Cries and WhispersRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 3.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 3.0
My Lucky StarsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0