Titles you rated
Pacific RimRated ★ 2.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
London Has FallenRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
The InterviewRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0