Titles you rated
Tropic ThunderRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5