Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0