Series
Ratings
119
ArgonRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 4.0