Titles you rated
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
ExitRated ★ 2.5
National TreasureRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.0
The Last AirbenderRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.5