Titles you rated
Band of BrothersRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 2.5- School 2Rated ★ 3.5
- School Season 1Rated ★ 3.5
Big ManRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0