Movies
Ratings
27
The KingRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0