Series
Ratings
51- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0