Titles you rated
JumongRated ★ 4.0
MaskRated ★ 0.5
Yong PalRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5