Movies
Ratings
294
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 5.0
SuburbiconRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0