Series
Ratings
20
Winter SonataRated ★ 5.0- IslandRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0