Titles you rated
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.0