Titles you rated
ChefRated ★ 3.5
Eternal SummerRated ★ 2.0
The InternRated ★ 3.0
Pokémon: The Arceus ChroniclesRated ★ 2.0
Blue Gate CrossingRated ★ 1.5
The Equalizer 2Rated ★ 0.5
RudderlessRated ★ 2.0
The PatriotRated ★ 2.5
Eyes on Me: The MovieRated ★ 3.5
Pokémon: Giratina and the Sky WarriorRated ★ 2.5
Draft DayRated ★ 2.5
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
GeostormRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 1.5
2012Rated ★ 2.0