Series
Ratings
65
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 1.0
I Got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in The Real World, TooRated ★ 0.5
HorimiyaRated ★ 3.0
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 2.0
The Strongest Sage With the Weakest CrestRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Together: Treble WinnersRated ★ 2.0
Solo LevelingRated ★ 2.5
Log Horizon Season 2Rated ★ 2.5
In Another World with My SmartphoneRated ★ 1.5
Log HorizonRated ★ 3.5
GAMERS!Rated ★ 3.5
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 3.0
The Twelve KingdomsRated ★ 5.0
Inari, Konkon, ABCs of Love?Rated ★ 2.5
A Song to the SunRated ★ 4.5
My Mind's Flower RainRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5- DamoRated ★ 3.0