Movies
Ratings
106
Patch AdamsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5