Movies
Ratings
20
The Grand HeistRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Ernest & CelestineRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0