Titles you rated
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5