Movies
Ratings
776
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
FracturedRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
RunRated ★ 2.5
2 GunsRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0