Titles you rated
PriestRated ★ 4.5
Love CatcherRated ★ 2.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5- Three FriendsRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
I Do, I DoRated ★ 2.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 0.5