Series
Ratings
51- BakumanRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0