Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
GravityRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.0
August RushRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5