Titles you rated
DownsizingRated ★ 3.5
Mile 22Rated ★ 2.5
NowhereRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.5
The CulpritRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.0
The Platform 2Rated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
A ManRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5