Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
MommyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5