Movies
Ratings
17
Little ForestRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
ExitRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 1.5- Love ResetRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0