Series
Ratings
167
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.0- Family Outing Season 2Rated ★ 3.0
- TeletubbiesRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0- Reckless ChallengeRated ★ 3.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5