Titles you rated
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 3.5
The Eminence in ShadowRated ★ 3.5- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 5.0
Marry My HusbandRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
One Dollar LawyerRated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 5.0- A Shop for Killers Season 2Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0