Series
Ratings
229
Dear My FriendsRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 1.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0