Movies
Ratings
621 Life of PiRated ★ 4.0 Life of PiRated ★ 4.0
 The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5 The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
 FlowRated ★ 4.0 FlowRated ★ 4.0
 World War ZRated ★ 4.0 World War ZRated ★ 4.0
 The Matrix ReloadedRated ★ 3.5 The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
 SoulRated ★ 5.0 SoulRated ★ 5.0
 Top Gun: MaverickRated ★ 4.5 Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
 Princess MononokeRated ★ 5.0 Princess MononokeRated ★ 5.0
 X-MenRated ★ 3.5 X-MenRated ★ 3.5
 MinionsRated ★ 3.0 MinionsRated ★ 3.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 4.0 The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
 The Dark KnightRated ★ 4.5 The Dark KnightRated ★ 4.5
 Batman BeginsRated ★ 4.0 Batman BeginsRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0 Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0