Series
Ratings
231
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5- 3 Body Problem Season 3Rated ★ 4.0
- 3 Body Problem Season 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0