Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0