Movies
Ratings
580
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Coco Before ChanelRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
TraumaRated ★ 2.5
The WalkRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
FailanRated ★ 4.0
LiltingRated ★ 3.0
Then She Found MeRated ★ 2.0
Shakespeare in LoveRated ★ 2.5
The Accidental HusbandRated ★ 2.0